KURUMSAL

YILDIZ BİRLİK


Yıldız Birlik, 2009 yılında otomotiv yan sanayine hizmet vermek amaçlı kurulmuş olup, bu sektörde gerekli yatırımlarını yaparak adını günümüze kadar getirmiştir.

Geniş makina ağı ile üreticilerin tüm ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunmaktadır. Üretimlerimizde önceliğimiz yüksek kalite ve zamanında iş teslimidir. Profesyonel kadromuz ile büyük markalara tedarik sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

VİZYON


Dünya markası olan Yıldız Birlik, Hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşterilerinin taleplerini en üst seviyede karşılayabilmeyi ilke edinmiştir. Sektörde vazgeçilmez bir firma olmak adına güvenirliğini arttırarak dış piyasada ihracat yapmayı hedefleyen Yıldız Birlik, tüm yenilikleri takip ederek Her zaman bir adım önde olmaya devam etmektedir.

MİSYON


İstikrarlı kalite anlayışı, değer yaratmayı esas alan ve kurumsal yapıya sahip olan Yıldız Birlik, rekabetçi büyüme potansiyeli ile en iyi şekilde değerleri yönetmektedir. Sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerle Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünü bir parçası olarak konumlandıran firmalarımız çalışmalarını planlarken süreklilik ilkesini ön planda tutmaktadır.